Retro: Groeten uit Goodwood van de Goodwood Revival 2025

Op weg naar Lavant Straight passeren we het WOII-wapentuig waarmee 80 jaar VE Day wordt gevierd.

Maar of deze ijsverkoper wel zo rustig in z’n kraampje zit, vragen we ons af…

De paddocks rond de pits puilden zodanig uit dat vele demo-auto’s een plek hebben gevonden in een hoekje van het vliegveld op het middenterrein. Zoals hier vele Alfa Romeo’s.

En nog meer Clark-Lotussen!

Vanuit de Members’ Enclosure van de Goodwood Road Racing Club langs het rechte stuk aanschouwen we de training voor de Stirling Moss Memorial Trophy. Hier komt Tom Kristensen voorbij denderen in de Ferrari 250 GT SWB van Joe Macari.

Vele GRCC-leden lusten daar wel een biertje bij.

Al ziet het ernaar uit dat men op de pre-66-ledenparking daarnaast toch liever aan de sjampoepel zit.

Dat waren dan durfallen, want door de verrassend opduikende buien zagen we bijzonder weinig picknicks op de parkeerplaats. Men bleef liever binnen zitten, zeker als je daar de ruimte voor hebt.

En toch wilde iemand toch héél graag ook de volgende dag hier staan.

Dit Esso-logo mag van ons best terugkeren.

Maar dan breekt voor de eerste training van de RAC TT Celebration voor GT-auto’s tot 1966 opeens de zon weer door.