Retro: Groeten vanaf de Nürburgring van de Oldtimer Grand Prix 2025
Vlak voor de regen kwamen de CanAm & Sportscars van de FHR nog naar buiten, met onder meer Silvio Kalb in de ex-Peter Gregg Lola T296.
Die vocht een mooie strijd uit met Klaus Abbelen in de ex-Andretti Dauer Porsche 962C, totdat Abbelen de fout maakte om te vroeg naar binnen te komen voor een bandenwissel. Die regen bleef nog even uit.
Maar voor Christian Dümmlers Ligier JS51 kwam een bandenwissel te laat. Zo kwam hij over de finish.

De lucht wordt wel steeds dreigender. De wolkbreuk zou gauw volgen.

Misschien best gelukkig dus dat de paraderondjes van de lezers van Motor Klassik op primetime waren geprogrammeerd. De regen sloeg al tegen de ramen van het mediacentrum, waar zij bijeen waren geroepen voor een briefing, en daarna kregen ze op het circuit de volle laag.

NSU’tjes zijn gelukkig niet voor een kleintje vervaard.
Ook deze T-bird kon wel tegen een spatje.
De F1’s kregen het laatste beetje sproei mee en mochten met hun regenbanden de baan voorzichtig droogrijden.
Voorzichtig zeiden we nog!

Aan de start van de Golden Ära-toerwagenrace ontwaren we een auto met een duidelijk Nederlands tintje: nóg een Chevrolet Cruze uit betere WTCC-tijden, maar dan die van Tom Coronel.