Autosport.nl Hét autosport magazine op Internet
Clio Cup

Clio Cup: Bekerruil in Dunlop SportMaxx Clio Cup (lang)


Meer uitvallers
In de derde ronde viel ook het doek voor Bleekemolen. Bij een uitrem-actie van Verschuur werd de routinier op het voorwiel geraakt en moest daarna opgeven. “Ze verremde zich en als ik er niet gereden had was ze ongetwijfeld in de grindbak geëindigd.” Eenmaal aan de leiding sloeg Frankenhout meteen weer een gat. Van den Berg volgde op 3,3 seconden en daarachter De Groot, Duits, Van den Burg, Van der Sloot, Bos en Steenmetz.

480_burg1_2

480_burg2_2

480_burg3_2

In de vierde ronde was het opnieuw raak. Van den Burg spinde in de Hugenholtzbocht en Verschuur reed daar vervolgens tegenaan. Voor beide rijders was het einde race.

480_sheila_burg1_8663

480_sheila_burg2_8669

480_sheila_burg3_8689

480_burg_wielen_2_104

480_burg_spin_2_106

Omdat op datzelfde moment Wim de Pundert in het grind van de Tarzanbocht bleef steken zag de wedstrijdleiding zich genoodzaakt de safetycar de baan in te sturen. Weg fraaie voorsprong van Frankenhout en nieuwe kansen voor de achtervolgers.
Autosport.nl Hét autosport magazine op Internet