Retro: Groeten van Historic Monoposto Racing tijdens DTM Zandvoort 2014

Randall Lawson was een opvallende nieuwkomer met zijn Formule Renault van GRAC-makelij.

De man achter Autopassion in Beverwijk moest de punten van zijn schoenen afzagen om in het smalle neusje te passen...

...en had zichzelf voorzien van een effectieve toerenbegrenzer.

Frans Parfant had een leuke mascotte mee voor zijn Apal Formule Vee uit 1966.

Kees van der Wouden Jr werkt aan zijn Royale RP30. Moeder Helana, drijvende kracht achter het kampioenschap, kijkt toe.

Jan Steenhart gaat alweer heel wat jaren mee. Hier bereidt hij zich in zijn PRS RH02 voor op de kwalificatie.

Nog een bekend Formule Ford-gezicht: Hans Meskes, hier bij zijn Van Diemen RF78. "Er mogen wel wat meer Nederlanders meedoen, vind ik. Het zijn er nu maar zeven of acht in een veld van 40 auto's! Terwijl het erg leuk racen is. Een auto kost 15 duizend, een raceweekend duizend euro. En je rijdt rondjes 1.52! Doe dat maar eens met een toerwagen."

Hier buigt Meskes zich met zoon Carly over de auto. "Ik heb mijn hart echt verpand aan de Formule Ford. Ik hou echt van de sfeer hier. Overdag echt racen, 's avonds samen gezellig aan de barbecue."

Carly racet in een unieke Formule Ford: een Dastle Mk12. Daar is er daadwerkelijk maar eentje van. "Heel handig voor de reserveonderdelen", aldus Hans, met veel gevoel voor ironie. Laatst twee aandrijfassen speciaal laten maken bij een bedrijf dat dat ook voor F1-auto's doet... Een mooi winterproject, zullen we maar zeggen!"