DSC: Tropische temperaturen tijdens Zolder Super Prix (Lang)

De wedstrijden tijdens de Zolder Super Prix stonden dit keer in het teken van de tropische temperaturen, vanaf donderdag rond de dertig graden op de paddock en tot 65 graden in de cockpit van de deelnemers. De temperaturen bleken een veldslag op te leveren voor mens en machine.

De gasten van de Dutch Supercar Challenge hadden de beschikking over een eigen tribune.
Tekst: PR, fotografie: PR, Gerrie Hoekstra en Tim Böhme
Uitputting
Voor de Engelse deelnemers Jim Pocklington in de Nissan Primera zelfs zodanig dat hij na de wedstrijd van zaterdag met spoed, per ambulance, overgebracht werd naar het ziekenhuis met ernstige uitputting- en uitdrogingverschijnselen. Gelukkig was hij zondag in de loop van de dag, na een nachtje onder bewaking aan een infuus, weer terug op de paddock, maar hij zal het een weekje rustig aan moeten doen om weer bij te komen van de klap.
Serieuze klappers
Helaas waren er dit weekend ook een aantal serieuze klappers, tijdens de vrije trainingen op vrijdag zou de teamchef van RS Motorsport, Rene Stam, een aantal testronden rijden in de wagen van Laurens Gooshouwer. In de Sterrenwachtbocht brak de BMW nogal abrupt aan de achterzijde weg en verraste Stam daar behoorlijk mee. De wagen spinde en kwam net naast de banden voor- en achter hard in aanraking met de vangrails. De wagen was helaas niet meer te repareren dus er werd besloten een reservewagen op te halen in Heerhugowaard voor de races van zaterdag.
