Autosport.nl Hét autosport magazine op Internet
Formula Ford

Formule Ford: Pastorelli verslaat Krohn met één punt in Benelux-strijd (lang)- update crash Svensson


Tranen
In dit groepje streed Rogier de Wit met John Svensson aanvankelijk om een podiumplaats. Daarbij raakten beide rijders elkaar al meerdere malen en eindigde het hele verhaal in tranen. Bij het opkomen van het rechte stuk zat Svensson aan de buitenkant van De Wit en daarbij toucheerden de wielen elkaar en schoven ze alle twee naar de andere kant. De klap van De Wit tegen de vangrail betekende zijn Waterloo. Svensson wist de pits nog net te bereiken, maar lag ook uit de race.

Thai
De Thaise gastrijder Jack Lemvard, rijdend met startnummer 1, had het nog steeds moeilijk in zijn Formule Ford op de sterk opdrogende Zandvoortse piste.

480_lemvard_actie_4500

Zo af en toe verliet hij het zwarte asfalt om kennis te maken met de groenranden, daarmee uiteindelijk terugvallend naar een elfde positie algemeen.

480_knap_won_0743

Knap van Knap
Simon Knap won de race voor Rogier Jongejans. Michel Florie kon zijn geluk niet op en met een derde plaats algemeen en de overwinning in de Zetec-klasse.

480_podium_race1_4622

480_florie_emmer

Francesco Pastorelli werd vierde en sprokkelde daarmee voldoende punten bijeen voor zijn eerste kampioenschap.

480_auke_pasto_4597

Tweede titel Genemans
Teamgenoot Auke Genemans kende in de race zo zijn momenten maar eindigde met zijn zevende plaats algemeen als derde Zetec-rijder. Hij stelde daarmee ook zijn tweede titel veilig.

480_regenkoningin_0762

Regenkoningin
En als tweede in de Zetec-klasse eindigde in deze race Jennifer van der Beek. Nadat het Geva-team, en met name vader Hans en Piet Provily, haar een juist uitgebalanceerde auto had meegegeven, wist zij met heel fijn sturen de tweede plaats in de klasse te pakken. En daarmee ontpopte zij zich tot een ware regenkoningin.

480_jennifer_blij_4588
Autosport.nl Hét autosport magazine op Internet