Autosport.nl Hét autosport magazine op Internet
Algemeen

Dragracing: National Finals mooie afsluiting van dragrace-seizoen 2025

ssb morrison DSC 0173
Alan Morrison

Bij de motoren was de strijd in de Super Street Bike klasse weer het aankijken meer dan waard. In de kwalificatie klokte Alan Morrison met 6,71 seconden al een snelle tijd. In de finale was het echter helemaal raak. Jake Mechaell en Morrison snelden naar tijden van 6,61 en 6,62 seconden en daarmee was de snelste side-by-side SSB-run een feit.
ssb finale DSC 0602

Elin Lindegren deed meteen ervaring op met het fenomeen tyreshake.
tyreshake DSC 0150a

David Vegter had het uiteraard al vaker meegemaakt en tilde dit keer een achterwiel op.
tyreshake DSC 0440

De 15,7 liter lachgasmotor in de Camaro van Jean Dulamon.
dulamon motor DSC 9295

Jacqueline Bartlett in de Super Pro ET dragster met op de achtergrond haar moeder Susanne Callin, die twee weken geleden op dezelfde baan de FIA Europese Top Fuel-titel in de wacht sleepte.
bartlett DSC 9340

Vreugde bij de crew van Michel Tooren na weer een geslaagde run. De Pro Dutch Racing-rijder was met een hele serie runs in de 5,8 seconden de meest constant presterende deelnemer in de Pro Modified klasse.
tooren crew

Bij de motoren kwamen de nodige Nederlandse rijders in actie. Matthijs van Wijngaarden deed mee in de klasse Competition Bike maar moest door technische problemen al voor de eliminaties opgeven.
matthijs DSC 0081

Datzelfde overkwam Maarten Zijlstra in de klasse Funny Bike.
zijlstra DSC 9537
Autosport.nl Hét autosport magazine op Internet