Autosport.nl Hét autosport magazine op Internet
DTM

DTM: Groeten van de finale 2019 uit Hockenheim

2019 Quintarelli fan
Ronnie Quintarelli heeft in Italië een eigen supportersclub. En de club was in grote getale zelfs aanwezig.


2019 Quintarelli 2
De Duitse fans zijn Quintarelli zeker nog niet vergeten. Zestien jaar geleden reed hier in de F3


IMG 8316 4

De gridgirl bij de auto van Robin Frijns lacht weliswaar nog, maar ziet er in de stromende regen toch wat troosteloos uit.

2019 Gridgirl Regen
Ondanks het slechte weer had haar collegaatje er bij Eriksson nog steeds zin in.


IMG 8322 2

RBM-BMW-teambaas Bart Mampaey ziet de humor er wel van in, Dennis Rostek (op de rug gezien), manager van kampioen René Rast, BMW-rijder Sheldon van der Linde en diens broer, ADAC-GT-Masters-kampioen Kelvin, is met muts en skijack goed gekleed voor de omstandigheden. Rostek reed op zaterdag nog Duits rallykampioenschap en kwam daarna direct naar Hockenheim. Overigens had hij een heel goed weekeinde, want een andere protégé van hem, Nicki Thiim, won op Fuji met Aston Martin de GTE-Pro-klasse in het WEC.

IMG 8321 5

Ook goed gemutst (nou ja, figuurlijk dan) is DEKRA-man Wolfgang Dammert, die de technische keuringen leidt, en op vrijdag vanwege 20 jaar trouwe dienst op vrijdag een elektro-scooter in DTM-look kreeg.

IMG 8327 5

We zagen ook diverse Nederlandse bezoekers (m/v), waaronder Relin Pekkeriet (links) en Anniek de Vries, die bij een verloting op zondag in de paddock spontaan twee grid-tickets gewonnen hadden. Natuurlijk lieten ook zij door de regen het plezier niet bederven!

IMG 8333 2

Masaaki Bandoh (l.), de hoogste baas van de Japanse GT Association, had het in Hockenheim ook zeer naar zijn zin.

IMG 8343 2

Oud-Mercedes-sportdirecteur Norbert Haug wordt geïnterviewd door Oliver Sittler van DTM Fan TV.

2019 MP Tent
Bij MP Motorsport werd er dit weekend hard gewerkt.

Reacties
Autosport.nl Hét autosport magazine op Internet