Autosport.nl Hét autosport magazine op Internet
Diversen

Div: Groeten uit Long Beach


140417 Groeten LB Arie podium

'Onze' Arie Luyendijk vormt daarop geen uitzondering. Hier de tweevoudig Indy 500-winnaar in interview op het podium in de IndyCar-fanzone.

140417 Groeten LB Arie handtekeningen

Handtekeningen uitdelend op de stand van Honda. Overigens, voor Nederlandse liefhebbers: tijdens het Pinksterweekeinde (7 t/m 9 juni) is Arie Luyendijk, samen met tal van andere prominente coureurs, aanwezig tijdens het evenement AutoWeek Live op het testcentrum van de RDW in Lelystad.

140417 Groeten LB Arie Mieke

Arie met echtgenote Mieke, plus een van de speciale Honda-waaiers met zijn portret erop voor de handtekeningsessie. Als ware hij presidentskandidaat!

140417 Groeten LB Arie Hamilton

Naast 'race consultant' voor de wedstrijdleiding kwam onze prominente landgenoot ook zelf in actie als bestuurder van de IndyCar-tweezitter. Hier is Luyendijk in gesprek met David Hamilton, die een van de andere tweezitters bestuurde.

140417 Groeten LB Sato fanclub

Voor Takuma Sato kwam er vanuit Japan een hele delegatie fans over, van jong tot oud.

140417 Groeten LB Helio

Indy-500-winnar Tony Kanaan koos voor een scooter om zich in de paddock te verplaatsen.

140417 Groeten LB Safeisfast

Zijn voorganger bij Chip Ganassi Racing, Dario Franchitti (l.), is actief als ambassadeur voor de actie SAFE-is-Fast, bedoeld om jonge coureurs over de hele wereld met praktische adviezen verder te helpen. Bobby Rahal (midden), teameigenaar in IndyCars en USCC en voorzitter van de Road Racing Drivers Club, is eveneens een enthousiaste drijfveer achter dit project, evenals zoon Graham Rahal. Ook voor Nederlandse coureurs biedt de site www.safeisfast.com tal van nuttige tips en instructievideo's.

Reacties
Autosport.nl Hét autosport magazine op Internet