Div: DPP Festival door Secret Writer P.S. Eudoniem - Het gaat weer om het rácen
En racen hebben we gezien. Welke dingen vielen er op? Nou, ondanks dat niet alle races even wervelend waren van spanning, hebben we toch wel mooie momenten gezien. De eerste overwinning van Marcel Dekker in de Clio Cup voor dit jaar bijvoorbeeld. En voor diegene die van spektakel houden, diezelfde Marcel Dekker die een bijzonder spectaculaire manier heeft van het naar binnenklappen van zijn rechterbuitenspiegel, namelijk, via een glijpartij door de grindbak van de S-bocht tegen de bandenstapel aan. Het kost je wel je rechter zijruit, maar spectaculair is het.

En dat is het leuke van dit weer. Lekker droog, dus de stofwolken van elk uitstapje in grind, zand of aarde, bleef nog lang zichtbaar boven de duinen. Overigens bleek er een technisch probleem te zijn, waardoor deze stunt uitgehaald moest worden. Zou het de van binnenuit verstelbare rechterbuitenspiegel regel unit geweest zijn? Wie zal het zeggen.

Bij de Formule Ford blijft het toch ook leuk racen. Geweldig om al die Zetecs te zien strijden met elkaar. Een knappe prestatie ook van Bart van Os die van heel ver moest komen, maar toch weer op het podium terecht komt.

Bas van Os reed uitermate scherp en hield zelfs op het podium alles in de gaten.
En Michel Florie die laat zien dat als ie geen pech heeft, vooraan mee doet. Nog steeds. Ook leuk om te zien dat er nieuwe rijders bij komen, dat is goed voor de klasse.