Clio Cup: Sebastiaan Bleekemolen weerstaat de druk en wint
Racen voor het publiek
Nummer twee Langeveld deed goede zaken in het kampioenschap, zeker met het uitvallen van Dekker. "Mijn start was niet top, ik liep wat terug in toeren en ik had in het begin van de race veel onderstuur. Daarna ging het wel beter, we hebben schitterend close kunnen racen, erg leuk voor het publiek. Ik heb het bij Sebastiaan een paar keer geprobeerd, linksom, rechtsom, maar de ruimte was er niet en ik wilde ook niet alles riskeren. In het kampioenschap zijn het belangrijke punten, zeker omdat Marcel uitviel. Die schoot overigens maar net achter me langs. Wel jammer voor hem, ik ik had het ook wel leuk gevonden om met hem verder te racen."

Op het vinkentouw zat Ruud Steenmetz te loeren op fouten van anderen, maar die kwamen er niet. "Ik wilde niet te veel risico's nemen en hoopte dat er voor mij wat zou gebeuren. Dat gebeurde niet, maar het was niettemin een erg leuke race."


Teamgenoten Van de Maat en Schreurs naar Olympia-podium
In de Olympia-klasse was er groot succes voor de teamgenoten Marcel van de Maat en Peter Schreurs, die samen naar het podium reden en vijfde en zesde algemeen eindigden. "Een geweldig succes voor het team", glunderde Van de Maat. "Ik had een moeilijke race, ik zat opgesloten bij de start en kon niet buitenom. Daarbij verloor ik veel plaatsen, maar ik had schitterende gevechten. Michael Bleekemolen ging ik mooi voorbij, hij gaf me net genoeg ruimte. Toen ging Kool wijd en kon ik er ook net tussendoor en kon ik naar Peter toe rijden. Als teamgenoten naar het podium - nu hebben we de smaak te pakken." Daar wilde teamgenoot Peter Schreurs zich vooral bij aansluiten.
Update raceuitslag
Ver na afloop van de race zijn er nog drie coureurs bestraft. Allen vanwege 'misbehaviour on the track'. Ronald Morien kreeg 5 seconden aan de broek, waardoor Peter Schreurs in de algemene uitslag opschuift naar stek 4. Overigens blijft Morien 5de, omdat de als 4de gefinishte Melvin de Groot een straf van 10 seconden toebedeeld kreeg en zodoende naar stek 11 terugviel.
Uitslag race 2 Clio Cup
1. Sebastiaan Bleekemolen, 15 ronden in 30:11,191
2. Niels Langeveld, op 0.239 seconde
3. Ruud Steenmetz, op 0.574 (1e Olympia)
4. Peter Schreurs, op 13.353 (2e Olympia)
5. Ronald Morien, op 15.663 (incl. tijdstraf 5 seconden wegens misbehaviour on track)
6. Michael Bleekemolen, op 17.122
7. Marcel Duits, op 17.572
8. Niels Kool, op 18.463 (3e Olympia)
9. Robert van den Berg, op 18.791
10. Liroy Stuart, op 19.562
11. Melvin de Groot, op 19.763 (incl. tijdstraf 10 seconden wegens misbehaviour on track)
12. Paul Harkema, op 20.886
13. Marcel van de Maat, op 23.755 (incl. tijdstraf 10 seconden wegens misbehaviour on track)
14. Martin de Kleijn, op 25.244
15. Wilbert van den Burg, op 29.746
16. Yaro Deckers, op 30.766
17. Dennis de Borst, op 31.401
18. Edgar van der Ende, op 39.000
19. Alex van Eijk, op 40.282
20. Steven van der Ploeg, op 1:37.559
Uitgevallen:
René Steenmetz
Marcel Dekker
Joey van Splunteren