Mazda MX-5 Cup Nieuwsoverzicht van 2026
-
Mats de Veij toont zijn snelheid in Mazda MX-5-debuutweekend
| Helemaal onbekend met de Mazda roadster was Mats de Veij ondanks zijn pas 19 jaar niet, maar de V-Max Voorjaarsraces betekenden voor de inwoner van het Texelse Oudeschild wel de start van zijn eerste volledige seizoen in de Mazda MX-5 Cup Benelux. De Veij. .. Lees verder
-
Maton zegeviert in sensationele derde wedstrijd op Zandvoort
|
Na een zinderend gevecht tussen de eerste zes rijders is de jonge Belg Noah Maton komen bovendrijven als de winnaar van de derde Mazda-wedstrijd tijdens de V-Max Voorjaarsraces op Zandvoort. De coureur van TDB Racing won daarmee ook meteen het juniorklass. ..
Lees verder
-
Twee uit twee voor Jansen tijdens Voorjaarsraces op Zandvoort
|
Wouter Jansen (Tachyon Motorsport) heeft ook de tweede race van de V-Max Voorjaarsraces op zijn naam geschreven. Samen met Delano De Ketele (DDK Motorsports) streed hij fel om de overwinning, om het initiatief aan het slot toch naar zich toe te trekken. C. ..
Lees verder
- Eerder
-
18-04-2026Jansen pakt eerste winst tijdens Voorjaarsraces
-
18-04-2026De Ketele grijpt het initiatief met pole op Zandvoort
-
08-04-2026Van Rooijen en Baak springen van de karts naar de Mazda’s
-
26-03-2026Noah Maton gaat voor tweede seizoen bij TDB Racing
-
24-03-2026Jack De Cock met TDB Racing Deldiche aan de start
-
20-03-2026Heere en Schuttert gaan in 2026 voor de winst
-
18-03-2026Jansen en Van der Schoot kijken uit naar seizoen vol close…