Autosport.nl Hét autosport magazine op Internet
Algemeen

Dragracing: Op en rond Round 1

Bij Andersen Racing is de lijst met Europese titels inmiddels zo lang, dat de laatste er maar bij geschreven werd. Je blijft de trailer aanpassen.
andersen-titels

Per en Karsten Andersen, eigenaren en crewchiefs van Andersen Racing, inspecteren de baan. Gezien de 3,91 seconden en 497 km/u van hun rijder Thomas Nataas was de grip 'voldoende'.
andersen baan

En dus grote vreugde bij het oplichten van het scorebord.
andersen vreugde

Verdwaald? Nee, Bruno Bader kocht een trekker die in een eerder leven een Ferrari F1-trailer over de Europese snelwegen trok.
bader

Uit verveling gaan mensen gekke dingen doen.
verveling 01

Hoezo is een GT3 Bentley speciaal en spectaculair? Dit is de Bentley van Steve Neimantas, net uit de werkplaatsen van Jon Webster (Race Engineering) en uitgerust met een meer dan 3.000 pk (!) sterke bi-turbomotor. En als klap op de vuurpijl, streetlegal en rijdend op gewone handelsbenzine! De Bentley komt uit in de klasse Street Eliminator en daarin moet je het 'streetlegal zijn' bewijzen door na de kwalificatie over de openbare weg naar het plaatselijk pompstation te rijden, te tanken en op eigen kracht weer terug naar het circuit te rijden. Lukt dat niet, dan ben je gediskwalificeerd. In zijn testfase was de auto nu al goed voor 8,1 seconden en 280 km/u op de ¼ mijl.
bentley 00

bentley 02

Malta is dit jaar weer uitgelopen voor het FIA EK. In de Top Fuel klasse verdedigt Duncan Micallef de eer van het kleine eiland. In de Top Methanol Dragster klasse is kampioen 2012 Manty Bugeja terug van weggeweest.
bugeja

Ook van Malta komt Chris Polidano. De Top Methanol Dragster runner-up van 2012 heeft opnieuw hulp van de Amerikaanse tuner Jerry Darien (rechts), in eigen land een autoriteit als het om op nitro rijdende Top Methanol Dragsters gaat. Darien had in hun Top Methanol-tijd onder andere Courtney en Brittany Force onder zijn hoede.
darien

Een nieuwe kleur en nieuw bodywork voor de Camaro van Michael Gullqvist. Over de onderhuidse veranderingen deed de regerend Pro Modified kampioen erg geheimzinnig.
gullqvist
Reacties
Autosport.nl Hét autosport magazine op Internet