Retro: Groeten van het Festival of Speed 2017
De eerste keer dat onze fotograaf Erik aanwezig was, in 1998, stond het publiek één rij dik langs het rood-witte lint. Er is veel veranderd.
Leuk voor thuis, laten zien waar je rijdt. Live te volgen op facebook!
Een van de deelnemers aan de rallysprint in een Nederlandse Mitsubishi Starion.
De Renault Alpine A110 van Piet Kruythof. Hij werd er in 1978 rallycrosskampioen mee.
Het kan altijd gekker. Hier wordt geprobeerd om met een Range Rover op twee wielen het hele heuvelklimparcours af te leggen. Op de zaterdag lukte het niet.
Tragedie voor deze 16-jarige. Zijn trotse moeder zette hem op de foto tijdens zijn eerste werkdag...
Niet alleen actie op de grond maar ook in de lucht. Hier de Red Arrows die een briljante vliegshow ten beste gave.
In de middag danste deze Typhoon 10 minuten lang op zijn afterburners door het luchtruim boven het landgoed.
De klepel gehoord maar de klok niet gevonden... Het verkleden is onderdeel van Goodwood, maar niet van het Festival of Speed.

Mercedes parking old style. Of gewoon voor het plaatje?

Misschien wel een van de mooiste ooit, Maserati A6GCS bij het Cartier-concours.

Ook op Goodwood moeten de auto's elke dag blinken.