Autosport.nl Hét autosport magazine op Internet
BOSS GP

BOSS GP: Wie pakt de titel tijdens slotraces in Dijon?


18jul10-0978
Becker (midden) en Tavares (rechts) samen met Charveriat (links) op het Masters-podium van Zolder.


Masters
Ook in de Masters klasse is het kampioenschap nog volledig open. Karl-Heinz Becker en Carlos Antunes Tavares zullen strijden om de plek op het hoogste titeltreetje.

18jul10-0748
Karl-Heinz Becker.

De Portugees Tavares is de tweede man van Nissan wereldwijd en is elk van de zeven BOSS GP-weekenden van de partij. Met die hoge opkomst heeft hij een voordeel op de Duitser Becker, die het eerste raceweekeinde miste. Becker heeft echter de laatste acht races in de Masters klasse allen gewonnen. Daardoor gaat hij nu met 190 punten aan de leiding. Tavares is echter met 186 niet ver weg.

RL1_2455
Alain DeBlandre.

Fraaie Lola
De Belg Alain DeBlandre staat momenteel derde. Hij heeft 166 punten. Daarmee lijkt de rijder met de fraaie Lola T8900 Indycar kansloos voor de titel. Op de entrylist bij de Masters staan voor Dijon tevens Norbert Gruber (Oos) en Jean-Claude Monbaron (Zwi).

Autosport.nl Hét autosport magazine op Internet