Autosport.nl Hét autosport magazine op Internet
SEAT Cupra Cup

SEAT Cupra Cup: Spraakmakende races SEAT Cupra Cup (lang)






Megaklapper
Een paar ronden later was het Sheila zelf die hard van de baan vloog. "Ik reed achter Michiel Willebrands op de derde plaats en had zicht op de tweede plek. Toen ik remde voor de Tarzanbocht ging het mis. Ik schoof met geblokkeerde wielen hard van de baan." Sheila, die te laat remde, miste haar voorliggers rakelings, klapte zijwaarts in de bandenstapel van de Tarzanbocht, kwam met vier wielen van de grond en landde op de zijkant. De megacrash liep gelukkig goed af voor de jongedame. De Ibiza zag er niet meer zo uit als in de folder, maar de rolkooi had zich uitstekend gehouden. Sheila klom ongedeerd uit de auto. 



7284 220_verschuur_troostDe wedstrijdleiding besloot om de safety car in te zetten, na in totaal negen ronden werd het veld voortijdig afgevlagd. Dat werd niet in dank aanvaard. "Ik vind het jammer dat de race te vroeg werd afgevlagd. Ik zou zeggen: laat de klasse die drie rondjes nog even afmaken", sprak Geert Vermeer de mening van vele betrokkenen uit.

Johan Jansen, uitkomend voor Match Racing, profiteerde van alle commotie voor hem en werd derde. "Ik zag het aankomen",  reageerde hij op de klappers. Jansen was blij dat de race op zondagochtend na één rondje werd afgevlagd. "Vanochtend brak een stabilisator van mijn auto, waardoor ik in de eerste ronde al twee plekken verloor." Typisch een gevalletje van 'geluk bij een ongeluk'.  



 

 

Autosport.nl Hét autosport magazine op Internet