Alfa 156 Challenge: Frank Kerseboom oppermachtig op het circuit van Francorchamps

De onfortuinlijkste coureur was opnieuw Ferry Duivenvoorde van het Automotive Team. Met Pasen was hij door een concurrent de baan uitgedrukt, nu maakte hij terwijl hij goed mee deed in de strijd om een hoge klassering een foutje en belandde in een grintbak. Dat hij wel de snelste ronde had gedraaid was een schrale troost voor Duivenvoorde. Zijn jonge teamgenoot Boy Zentveldt bracht het er beter af en werd heel fraai vijfde.

Crash
Kerseboom liet zich nergens van door de wijs brengen. Nadat Mark Kroes zijn auto na een crash midden op de baan had moeten parkeren kwam er een safety car situatie waarbij het hele veld weer bij elkaar kwam en hij zijn voorsprong van vier seconden kwijt was. Bij de herstart was Kerseboom echter al zijn concurrenten te slim af. Kerseboom: "Ik had de Alfa in de eerste versnelling gezet,

Gesman en Van Vliet die achter mij reden zaten in de tweede versnelling." Het gevolg was dat toen er weer vrij baan werd gegeven Kerseboom er als een raket vandoor ging.

Hij pakte meteen 30 meter en zou die voorsprong tot op de finish in stand houden. Marcel van Vliet verschalkte zijn teamgenoot bij Versate, Berend Gesman en eindigde als tweede. Het Versatelteam was niet ongelukkig met een tweede, een derde en een vierde plaats (Roeland Voerman) maar zoals Van Vliet benadrukte: "We kunnen momenteel de Illy-auto's niet bijhouden en in die situatie moet natuurlijk snel verandering komen''.