Autosport.nl Hét autosport magazine op Internet
Porsche GT3 Cup Challenge

Porsche GT3 Cup: Bas Schothorst twee keer succesvol invaller

 bas_schothorst

Bas Schothorst had tijdens de Paasraces een contract met Tempo-Team Racing om één raceweekeinde in de McGregor Porsche GT3 Cup Challenge uit te komen. Dat bleef echter bij dat éénmalige optreden. Tijdens de Marlboro Masters kwam Schothorst onverwachts in actie als vervanger van Tom Langeberg.


Tekst en fotografie: Marco Antheunisse

Langeberg zou uitkomen voor Hardersplaza Racing als teamgenoot van Robert van den Berg, maar liet op het laatste moment verstek gaan. Bas Schothorst, die als coureur pur sang altijd zijn overall en helm bij zich heeft, kon instappen en later op diezelfde dag stond hij zowaar zelfs op het podium.

Bas Schothorst was verheugd er weer bij te zijn: “Na de Paasraces was het wel erg jammer dat het bij een éénmalig optreden voor Tempo-Team bleef. Ardi van der Hoek en ik hebben onszelf toen toch behoorlijk in de kijker gereden. Dat is gelukkig niet onopgemerkt gebleven. Nu ben ik, zonder ooit een meter in de Hardersplaza racing Porsche te hebben gereden ingestapt en ja, als je dan op het podium komt is dat natuurlijk een echte kick. Bij de tweede race op zondag hadden we helaas pech en heb ik door een kappotte aandrijfas slechts enkele ronden kunnen rijden. Maar ik ben blij dat iedereen enthousiast is over mijn optreden. Ik hoop dan ook dat dit een opstapje betekent naar verdere deelname, want de Porsche en ik liggen elkaar goed.”
Autosport.nl Hét autosport magazine op Internet