Autosport.nl Hét autosport magazine op Internet
Supercar Challenge

DSC: Na regen toch nog zonneschijn voor Van der Hoek/Van der Zwaan in Assen


030808_arjan_ardi_rizla

Blije gasten
Voor Zwaan’s Racing kwam met de resultaten van de tweede race toch nog een bevredigend einde aan een opvallend weekeinde. "Naast de baan hadden we zeker succes’’, weet Arjan van der Zwaan. "We hadden een mooie hospitality met catering, waarbij we ongeveer zeventig man hebben ontvangen. Deze sponsors en hun klanten hebben zich uitstekend vermaakt. Ik krijg veel superenthousiaste mailtjes en sms’jes dat iedereen het erg naar zijn zin heeft gehad. Daar zijn we bijzonder blij mee’’, aldus Arjan.

Kalender
De volgende twee heats in de GT-klasse van de Dutch Supercar Challenge worden komende maand verreden. Op 21 september is het prachtige Belgische circuit van Spa-Francorchamps gastheer. Ardi van der Hoek zal dit raceweekend missen vanwege zijn huwelijksreis. Op 5 oktober, tijdens het A1GP-weekend op Circuit Park Zandvoort, is hij weer van de partij in deze fraaie Nederlandse raceklasse.

Sponsors
Het raceseizoen van Zwaans Racing in de DTM Audi TT-R wordt mede mogelijk gemaakt door de volgende sponsors: Alecs dienstengroep, ANYWAY www.navigationmirror.com, Van Dijk Infra, Krupe AfbouwSystemen, Carrecon/Piguillet, Laats staal en Poederlak Benelux. Ardi van der Hoek wordt ondersteund door C1000, Multivlaai, Argos Oil, Hallmark, DN Forwarding, Ames, www.autosport.nl, Klasse Noten en Bakkersland.
Autosport.nl Hét autosport magazine op Internet