DSC: Mosler Martin Short winnaar op Hockenheim
Vreugde ook bij De Graaff/Ribbens. Hun gele Viper SRT10 was vrijdag gecrasht en er was heel veel gesleuteld om de auto weer gangbaar te krijgen. De derde plaats was dan ook welverdiend en bij de start lonkte zelfs nog even de tweede plaats, ware het niet dat de hairpin te wijd werd genomen en de Audi TT onmiddellijk voorbij stak.
Een stuk moeilijker was het voor en aantal anderen. Technische problemen veroorzaakten een slechte start voor de rode Mosler van Riley en Flux, Cor Euser liep achterstand op door zijn resultaatseconden en Rene Snel reed een anonieme race met de Porsche van vorig jaar. De fraaie blauw-witte Mosler van Berry van Elk kampte het hele weekend met een te warm wordende motor, wat Berry deed besluiten om uit voorzorg al na een paar ronden binnen te komen. Zelfs het wisselen van de motor op zaterdag had niet geholpen.
In de Supersport 1 klasse was de overwinning voor de sympathieke Henk Thuis met de zwart-grijze Porsche. Opvallend was het rijden van Duncan Huisman, die nog geen vijf ronden nodig had om de eerste plaats te pakken. Teamgenoot Edo de Vries kon daarna het tempo niet volgen en spinde, waardoor ze de Porsches van Henk Thuis en Martin Bruckl en de Renault Megane Trophy van Erol Ertan, voor moesten laten gaan.