Autosport.nl Hét autosport magazine op Internet
Porsche Cups

Porsche Supercup: 'De vangrail in Monaco staat veel te dichtbij'


p_huisman_monaco

Mooie inhaalacties Patrick Huisman
Patrick Huisman eindigde als zesde in Monaco. De viervoudig Supercup-kampioen startte als tiende en werkte zich dankzij vier mooie inhaalmanoeuvres op naar een zesde stek aan de finish. Dankzij dit resultaat scoorde de IRWIN Racing-rijder genoeg punten om naar de negende plaats in de ranglijst op te klimmen.

Nieuw chassis
Huisman had in Monaco een nieuwe chassis tot zijn beschikking., Tijdens de vorige race in Turkije was die beschadigd geraakt. Huisman voelde zich direct beter thuis in de Porsche. De eerste vier races had Mr. Supercup namelijk weinig uit zijn auto kunnen halen. Vol vertrouwen probeerde Huisman in de kwalificatie een topvier resultaat neer te zetten. Dat lukte, mede door een miscomminicatie met engineer Patrick de Groot, echter niet en moest Huisman zondag als tiende van start gaan.

Vrolijke gezichten
Patrick Huisman was in de regen van de race erg gebrand om zich naar voren te rijden. Hij moest onder de lastige omstandigheden even settelen, maar kon toen goed tempo maken. Hoewel inhalen erg lastig is in Monaco, wist hij dat toch vier keer op fraaie wijze te doen. "Ik ben erg blij met mijn wedstrijd’’, stelde Patrick Huisman na afloop. "Het lijkt dat we de aanvangsproblemen met de nieuwe Porsche dit seizoen hebben overwonnen. Dat is uitstekend nieuws. Het was mooi om te zien dat er na afloop vrolijke gezichten in het team waren.’’
Autosport.nl Hét autosport magazine op Internet