Autosport.nl Hét autosport magazine op Internet
Formido Swift Cup

Swift Cup: Ook Niels Langeveld en Paul Flinterman bij Certainty Racing


Talent First
Zijn collega voor het komende seizoen Niels Langeveld maakt zich op voor zijn eerste seizoen in de autosport. De net 20-jarige Certainty-coureur kwalificeerde zich in 2007 bij de laatste drie in de KNAF Talent First rallywedstrijd. Ondanks zijn bewezen talent voor de rallysport, besloot hij eind januari toch in de Formido Swift Cup zijn autosportdebuut te maken.

niels_langeveld_2008

Topvijf
"Ik kwam via via bij Dillon Koster uit en heb veel vertrouwen in hem en het team’’, vertelt Langeveld. "Ik ben nu ingeschreven en ik denk dat we een competitief jaar tegemoet gaan. Vorig jaar reden er vijftien tot twintig auto’s mee en dat aantal is nu bijna verdubbeld! Ik hoop uiteindelijk in de topvijf mee te kunnen komen, want ik doe mee om goede resultaten neer te zetten. We staan inmiddels ingeschreven en afgezien van een paar kleine zaken ben ik helemaal klaar voor mijn eerste autosportseizoen.’’

Zeer verheugd
Teameigenaar Dillon Koster is zelf ook zeer verheugd met de nieuwe rijders, die Certainty Racing Team komend seizoen versterken. "Ik ben heel erg blij met onze line-up in de Formido Swift Cup in 2008’’, stelt Koster, zelf uitkomend in onder andere de BMW 130i Cup. "We hebben een gemêleerd gezelschap aan coureurs met diverse sterke eigenschappen en kunnen elkaar goed versterken om steeds een stap hoger te kunnen komen. De Suzuki-tak van het Certainty Racing Team is van alle markten thuis.’’

Paasraces
Het nieuwe seizoen van de Formido Swift Cup wordt tijdens de Paasraces ingeluid. Deze worden op 22 en 24 maart op Circuit Park Zandvoort verreden.
Autosport.nl Hét autosport magazine op Internet