DSC: Geslaagde shakedown Danny van Dongen met Kroymans Corvette Racing

Uithangbord
Het doel spreekt voor zich; niet alleen de dealers van het Kroymans imperium voeren meerdere merken, ook de verschillende familieleden van senior tot junior staan met andere merken, uit eigen stal, aan de start. Frits is al jaar en dag het uithangbord voor de Ferrari’s en Maserati’s, Rogier daarentegen is, na jaren in de VS gewerkt en geracet te hebben, besmet met het Amerikaanse virus.
Geruchten
Gelukkig hebben ze alles in huis bij de firma Kroymans en zijn we benieuwd naar de volgende racestap in 2008/2009. Het gerucht gaat dat Kroymans als importeur van Alfa Romeo ook vergevorderde plannen heeft voor een spectaculaire Alfa toevoeging aan de Kroymans/Gravity racestal. Geruchten gaan dat dit de nieuwe legendarische Alfa Junior, die dit najaar geïntroduceerd wordt, in racetrim gaat worden. We zijn benieuwd welke Kroymans-telg deze auto gaat rijden. Noblesse oblige, zeg maar.
Enthousiast
In de komende weken zal het team ook niet stil zitten; Binnenkort is, in bijzijn van een select persgezelschap en de ambassadeur voor Aston Martin de heer B. Moskovitch, de shakedown van de drie Aston Martin Vantages op de Nürburgring. Deze testsessie zal wederom door de bouwer en engineer van het team worden begeleid. Martijn Heemstra van Gravity Racing voelt zich hier nog meer op zijn plek, na jarenlang in WRC verband met de bouwer samen te hebben gewerkt. Pro Drive UK is niet de eerste de beste en Heemstra verheugt zich op een hernieuwde samenwerking. Heemstra: “Deze Corvette test was al supergeslaagd en hopelijk verloopt de test van onze drie Engelse bolides minstens zo goed. Ik ben nog enthousiaster dan deze winter.”