Autosport.nl Hét autosport magazine op Internet
Diversen

Div: "Lewis Hamilton Show" tijdens Autosport Awards Londen


london6

Voor uw verslaggever, al sinds 1995 correspondent van het Britse weekblad "Autosport", was het alweer de zesde keer dat hij bij de Award-uitreiking aanwezig kon zijn. Erik Weijers (links), CEO van Circuit Park Zandvoort, was er dit jaar voor de eerste maal en genoot volop. Hier staat hij op de foto met mag. Philipp Berkessy van de DTM-organisatie ITR e.V.

london7

Voor de rallyrijders was het haasten om een paar uur na de finish van de Wales Rally GB in Cardiff, de laatste ronde van het WK, nog op tijd in Londen te kunnen zijn. De prijs voor rallyrijder van het jaar, uitgereikt door de legendarische Michèle Mouton (links) ging naar Marcus Grönholm, die na dit jaar een punt achter zijn indrukwekkende WK-loopbaan zet. "Magic Marcus" rijdt over twee weken nog wel de door Mouton en haar partner Frederic Johnson georganiseerde "Race of Champions", die dit jaar in het nieuwe Londensen Wembley-stadion plaatsvindt.

london8

Ook voor regerend BTCC-kampioen Fabrizio Giovanardi (midden) was er een prijs. De Italiaan pakte dit jaar met Vauxhall zijn zevende internationale toerwagentitel. Giovanardi kreeg zijn prijs overhandigd door een andere toerwagencrack, drievoudig wereldkampioen Andy Priaulx (links).

london9

Een speciale prijs was er voor Dario Franchitti, die dit jaar de Indy 500 won en kampioen werd in de IRL. Hij stapt nu over naar de NASCAR-series. Franchitti, die ter nagedachtenis aan de overleden rallyrijder Colin McRae een pantalon droeg met daarop de speciale "tartan", het ruitmotief van de familie McRae, kreeg zijn prijs uit handen van Sir Jackie Stewart.

Autosport.nl Hét autosport magazine op Internet