Autosport.nl Hét autosport magazine op Internet
A1GP

A1GP: Team Nederland zesde op eerste testdag Silverstone

De eerste dag van de A1GP test op het circuit van Silverstone is voor A1 Team Nederland geëindigd met een zesde plaats, op zes tienden van een seconde van koploper Zuid-Afrika.

Tekst en foto’s: PR

Behalve een lekkende radiator tijdens de ochtendsessie, kende het team gisteren verder geen problemen en zowel Jeroen Bleekemolen als Arie Luyendyk jr. kwamen aan rijden toe. Nederland stond met nog vier minuten te gaan derde, maar Groot-Brittannië en Zuid-Afrika kwamen op het laatste moment nog voorbij.

jeroen_bleek_a1gptest
Jeroen Bleekemolen in de wagen.

Jeroen Bleekemolen nam het grootste deel van de dag plaats achter het stuur van de auto en zette uiteindelijk in de middag een snelste tijd neer van 1’11.069 op het 3,5 kilometer lange circuit.

Optimaal
’s Ochtends was het team nog als zevende geëindigd. Jeroen Bleekemolen was druk bezig om samen met het team de auto zo optimaal mogelijk te krijgen en reed in totaal 39 ronden. Direct na de pauze was het de beurt aan Arie Luyendyk jr. De A1 Team Nederland rookie kwam voor het eerst echt op een circuit in actie met de A1 Team Nederland auto, na zijn eerdere demonstratie tijden Vudel Vol Gas.
Autosport.nl Hét autosport magazine op Internet