Retro: Groeten uit Charade

Om mee te kunnen rijden bij de YTCC, had Peter Brouwer een Marcos gekocht, maar buiten wat rondjes tijdens een vrijrijdensessie had hij nog geen ervaring met de auto. Bas Lemmens hielp Brouwer een handje om zijn auto te ontdekken. Zo gingen ze samen op zoek naar de oorzaak dat de benzinetank onder druk leek te blijven staan.

Het leek ook Roel Schmitz te inspireren toen hij zijn quad aan de praat dacht te krijgen.

Tja, daar sta je dan, heb je de auto zelf naar Charade gereden en wil Bas hem al keuren voor je pa gearriveerd is… toch maar zelf doen!
Waar de meesten beginnen te denken aan de inwendige mens…

… gaat Martijn Bijster bij kunstlicht nog even zijn startschild aanbrengen.

Deze keer zonder auto maar wel aanwezig voor alle gezelligheid met de racemaatjes waren Anita en Ron Renes. Volgende week is de gehele familie weer van de partij met beide raceauto’s.

De zaterdag begint namelijk al heel vroeg voor de rijders met de rijdersbriefing, gevolgd door de kwalificatie.

Waarvoor Randall Lawson een rondje Charade doet om het circuit officieel voor de eerste racedag te openen.

Waarna Roel Schmitz maar eens met zijn warming-up-oefeningen begint.