Demonstraties maakten programma 12e Marlboro Masters compleet
Ook een andere legendarische motorcoureur kwam naar Zandvoort: Randy Mamola heeft op zijn Yamaha tweezitter enkele passagiers meegenomen voor een onvergetelijke rit over het 4,3 km lange circuit in de duinen.
Overigens was dit niet de enige tweezitter tijdens de Masters: voor het eerst reed er ook de Vodafone Formule 3-tweezitter, die technisch identiek is aan de auto’s die tijdens de Formule 3-race aan de start verschenen, maar plaats biedt aan een coureur plus een passagier.
Na het enorme succes van vorig jaar gafen ook dit jaar weer twee bolides uit de DTM (Deutsche Tourenwagen Masters) op Zandvoort acte de présence. Patrick Huisman reed met zijn CEB-AMG Mercedes-Benz CLK-DTM, de Belgische oud-Formule 3-coureur Yves Olivier bestuurde zijn Euroteam-Opel Astra V8 Coupé. Met hun 470 pk krachtige V8-motoren en achterwielaandrijving behoren de DTM-bolides tot de spectaculairste toerwagens ter wereld. Het optreden op Zandvoort was een voorproefje voor het weekeinde van 27 tot en met 29 september, wanneer het DTM-circus in Nederland te gast is voor de voorlaatste race van het seizoen. Met smaakmakers als oud-Formule 1-coureurs Jean Alesi en Karl Wendlinger, toerwagenkampioenen als Bernd Schneider en Laurent Aiello en natuurlijk Olivier, Huisman en deandere Nederlandse topper in het veld, Christijan Albers.