Autosport.nl Hét autosport magazine op Internet
Diversen

De groeten van de Truck Grand Prix op Zolder

TGP 18

Het publiek op de hoofdtribune zit klaar voor de tweede wedstrijd van de Carrera Cup Benelux, alleen had de hoofdtribune een minpuntje afgelopen zondag, namelijk schaduw!

TGP 19

Daarom zochten veel bezoekers de plekken op waar het (aangename) zonnetje scheen. zoals hier aan het eind van de pitstraat. Het was er aangenaam. Niet te heet, en zeker niet koud, precies goed!

TGP 20

Ook voor deze bezoekers geen schaduw, maar lekker genieten van het aangename weer en de actie op de baan.

TGP 21

Vaak zie je in een paddock de gewonnen bekers op de daken van de auto's staan, en bij de formulewagens op een van de vleugels. Bij vrachtwagens is geen beide een optie, dus dan maar achter de voorruit!

TGP 22

Waar je ook liep afgelopen zondag, we kwamen opvallend veel mensen met een hond tegen, sommigen zelfs met twee tegelijk. Iets wat op Zandvoort niet mogelijk is.

TGP 23

Er kwamen geregeld straaljagers en vliegtuigen laag over het circuit vliegen. Wat bleek : er was in het verderop gelegen Hechtel-Eksel een vliegtuigshow gaande waar maar liefst 45.000 bezoekers op af waren gekomen. Ook zonder vliegshow waren ze eigenlijk best spectaculair om te zien (en horen).

TGP 24

Zo'n racetruck is maar klein als je het vergelijkt met eentje die voor het transport moet zorgen.

Autosport.nl Hét autosport magazine op Internet