Autosport.nl Hét autosport magazine op Internet
Raceway Venray

Autospeedway: Jeffrey Roeffen wint National Hotrod Supercup

Een jaarlijks hoogtepunt op Raceway Venray is de National Hotrod Supercup. Het is eigenlijk een mini toerwagenklasse waarbij van Silhouettes gebruik wordt gemaakt. Dit jaar ging de hoofdprijs naar Jeffrey Roeffen.

2025 Supercup
Strijd om de  Hotrod Supercup tijdens de Pinksterraces. De Hoofdprijs ging naar Jeffrey Roeffen


Tekst en Foto’s: Willem J. Staat

2025 Supercup beker
De Supercup die iedereen bij de National Hotrods graag wil winnen.

Jeffrey Roeffen wint National Hotrod Supercup
Voorafgaande aan het hoogtepunt van de dag vonden er twee kwalificatie manches plaats. De eerste manche werd door de Duitser Tim Dreschel gewonnen. Johan Sanders en Mark Teuben eindigden resp. als tweede en derde. De tweede kwalificatiemanche leverde een overwinning op voor Jeroen Kurvers terwijl John van den Bosch als derde werd geklasseerd. De Supercup finale was iets minder spectaculair dan de voorrondes want hier liet Jeffrey Roeffen duidelijk zien dat hij hier de meester in huis was. Eigenlijk reed Rouffen beheerst en onbedreigd naar de Supercup zege. Raimon Bosch en John van den Bosch eindigden in deze prachtige tak van autosport resp. als tweede en derde. Wel moet helaas aangetekend worden dat het eindresultaat helaas nog provisional is.

2025 Raimon Bosch
Raimon Bosch eindigde met zijn Opel Tigra Silhouette als tweede.

De 2L Hotrods kwamen eveneens op Tweede Pinksterdag in actie. Hier ging de overallzege naar Fabian Louppen die zowel de finale als het dagklassement op zijn naam mocht schrijven. Louppen won de eerste manche terwijl de tweede op naam van Martijn Vohwinkel kwam te staan.

2025 Podium Supercup
De Top 3 van de Supercup, vlnr. Raimon Bosch, winnaar Jeffrey Roeffen en John van den Bosch.

Autosport.nl Hét autosport magazine op Internet