Supercar Challenge: Peter van der Kolk, Arjen Vels, Henry Wallaard en Herman Buurman zijn de kampioenen

De overwinning in de klasse Sport II was voor Paul Gebbink (BMW M3), voor Dirk-Jan Hofmans die in de laatste ronde zijn teamgenoot Nico Been mocht passeren (beiden Renault 5 GT Turbo). Door dit gebaar zorgde Been ervoor dat zijn teamgenoot later tot overall kampioen werd gekroond.
Na afloop van de race reikte klassecoördinator Dick van Elk naast de dagprijzen en de bekers voor de kampioenen ook de versierselen behorende bij het algemeen klassement uit. Overall kampioen werd Dirk-Jan Hofmans (Renault 5 GT Turbo), die hiermee bewees dat een beperkt budget geen belemmering is om het ver te schoppen in de Dutch Supercar Challenge. Tweede werd Peter van der Kolk, voor Cor Euser. Paul Gebbink (BMW M3) werd uitgeroepen tot 'Rookie of the Year'.
Volgend seizoen rijdt de Dutch Supercar Challenge in een andere klasse-indeling acht evenementen, waarvan zes dubbele races van 2 x 65 minuten en twee enkele races van 65 minuten elk. De Dutch Supercar Challenge komt in actie op Circuit Park Zandvoort, het TT Circuit Assen, Zolder (B) en Spa-Francorchamps (B). De klasse is nog in onderhandeling over een race op de Duitse Nürburgring.
Uitslag tiende race Dutch Supercar Challenge:
1. Pieter van Soelen Marcos Mantis 34 ronden in 1.05:32.509
2. Toon van de Haterd Marcos Mantis op 25,533
3. Donny Crevels Marcos Mantis 29.428
Winnaar klasse GT II: Pieter van Soelen Marcos Mantis
Winnaar Marcos Mantis Challenge: Toon van de Haterd Marcos Mantis
Winnaar klasse Supersport: Ruud Olij BMW M3
Winnaar klasse Sport I: Charles Vink BMW M3
Winnaar klasse Sport II: Paul Gebbink BMW M3
Kampioenen na tien races:
Klasse GT II: 1. Herman Buurman Marcos Mantis 76
Marcos Mantis Challenge: 1. Peter v.d. Kolk Marcos Mantis 168
Klasse Supersport: 1. Henry Wallaard Porsche 911 148

Klasse Sport I: 1. Arjen Vels BMW Compact 2,8 156
Klasse Sport II: 1. D.J. Hofmans Renault 5GT Turbo 123