Retro: Groeten uit Dijon-Prénois van de Dijon Motors Cup 2024

Ondanks dat de Cortina het al begaf in de vrije training, had Bert du Toy van Hees een topweekend.

Hoe kan het ook anders, want hij had nu tijd voor een power nap in het zonnetje…

… kon het jongste teamlid adviseren over de juiste pitstopstrategie…

… en had de tijd om samen met teammaatje Gerrit Jan van Leenen te zorgen voor verwarring bij Mike van Thiel over diens pitstopstrategie.

Daarnaast is er natuurlijk niets zo vermakelijk als de chaotische wijze waarop zijn teamgenoot de Cortina weer klaarmaakt voor vertrek.

Dat er veel publiek aanwezig was, ondervonden de rijders van de Fast Seventies en MG Competition. Zij waren de uitverkorenen voor de grid walk, waarbij het publiek nog dichter bij de auto’s en hun rijders konden komen.

Nadat de grid weer vrij was gemaakt, konden ze van start voor hun eerste race tijdens de Dijon Motors Cup.

‘Woeste Willem’ had zijn Ford Escort al voorzien van de 2024-sticker, nadat hij in Assen de eerste Fast Seventies-kampioen was geworden. Dijon was daardoor niet meer belangrijk voor de punten, maar het waren gewoon erg leuke ererondjes.

Thumbs up van de Kendle Adams-monteur, want zijn rijdersechtpaar Rossi de Montelera was klaar voor hun 300k- race met de SuperSixties.