Autosport.nl Hét autosport magazine op Internet
Groeten uit ...

Groeten van de 25ste Racing Day op TT Circuit Assen



LONJ7051

Vips werden rondgereden in een Two-seater van MP Motorsport. Jeroen Bleekemolen, Tom Coronel en Richard Verschoor vermaakten zichzelf en hun passagier volop.

MP DSC 5637


De meeste mensen zouden het een druk weekend noemen, maar voor Sander Dorsman en zijn MP Motorsport-mannen en vrouwen waren het ondanks de diverse werkzaamheden relaxte dagen op TT Circuit Assen bij Jack’s Racing Day. Het Nederlandse team is actief in de Formule 2, Formule 3, F1 Academy, FRECA, Eurocup 3, het Spaans Formule 4 kampioenschap en is daarnaast ook nog verantwoordelijk voor de auto’s in Formule 4 kampioenschappen in India en China. Men reist daarom bijna continue de hele wereld over. In Assen runde het team een tweetal tweezitters, waar sponsors van het evenement, genodigden en prijswinnaars in werden rondgereden door Richard Verschoor, Jeroen Bleekemolen en Tom Coronel. Eindelijk even geen stress van resultaten en wedstrijddruk, maar gezelligheid troef.


instappen

Best wel lastig om plaats te nemen in zo’n two-seater…

DSC 5822

…Richard Verschoor moest er om grinniken.

Verschoor DSC 5710

Richard Verschoor was een druk bezet persoon op TT Circuit Assen. De Formule 2-coureur bestuurde een van de tweezitters van MP Motorsport en genoot met volle teugen. Het TeamNL-talent reed onder andere enkele van zijn sponsors rond. Daarnaast was hij actief in de stand van kledingpartner Malelions.com, stond op het podium om handtekeningen uit te delen en moest natuurlijk met talloze fans op de foto.

verschoor DSC 5601

Autosport.nl Hét autosport magazine op Internet