Een laatste snelle ronde voor Erik Post

Eerst nam de familie rond hem plaats.

Daarna kon iedereen persoonlijk afscheid nemen.

Vooraf had Joris de Raadt er terecht voor gewaarschuwd dat Erik dat wellicht niet zou volhouden, maar die bleek niet uit het veld te slaan. Hij genoot zichtbaar van elke laatste ontmoeting.

Bijvoorbeeld met Melvin de Groot en Sebastiaan Bleekemolen, met wie hij ook talloze avonturen heeft beleefd.

Of mede-circuitspeaker Arthur Dekker, die speciaal voor zijn collega de verre reis naar Zandvoort had aanvaard. Op de finaledag van de DRDO hadden ze voor het laatst samen commentaar gegeven.

Erik heeft in zijn jarenlange carrière op Zandvoort ook veel voor de HARC betekend. Een kleine greep uit zijn mooiste avonturen is te lezen in het HARC Journaal van februari 2023. Daarin vertelt Erik – die toen het slechte nieuws al van de dokter had vernomen – ronduit over zijn vader, zijn broer Alex en zijn eigen leven. Enkele exemplaren lagen voor de aanwezigen ter inzage.

Zoon Julius bedankte alle aanwezigen en met name iedereen die zo goed voor Erik heeft gezorgd. Zo stelde Julius dat hij nog nooit zo'n zorgzame en toegewijde ex had gezien als die van Erik.

Het was muisstil toen Erik het woord nam en een voor een de mensen in zijn leven bedankte.

Tot ziens, Erik, zet daarboven de tent op stelten!