Autosport.nl Hét autosport magazine op Internet
Diverse klassen

BTCC: Groeten uit Brands Hatch 2023


17s

De BTCC is het hoofdnummer van het weekend. Drie spannende faire races met een heerlijk verloop. Ash Sutton zorgde voor een rekord en pakte voor de vierde keer het kampioenschap in zijn NAPA Ford Focus.

18

Eén team met zeven van de 31 JCW Mini’s. Een aantal BTCC rijders vertelden, dat deze auto’s listiger zijn dan een GT3 of zelfs een BTCC racer.

19

British Formule 4. De 15 jaar jonge Freddy Slater werd na 16 races (3 per weekend) kampioen in de Ginetta junior klasse en stapte direct over naar de Formule 4 waar in hij uitkwam voor het team van Frits van Amersfoort in het Italiaanse F4 kampioenschap en nu een weekend in het Engelse kampioenschap mee pakt. Wij zagen meerdere fraai uitrem- en inhaal acties. Onthouden die naam!

20

Iconisch outfit, maar niet namens de Britse slagers bond maar een munten handelaar als sponsor

21

Stekelig…

22

Steeds weer contact met het publiek. Teams houden eigen handtekeningen sessies.

Autosport.nl Hét autosport magazine op Internet