Autosport.nl Hét autosport magazine op Internet
Porsche Cups

Groeten van de Zolder Truck Grand Prix


tgp 19

Net als bij het autoracen, haalt ook bij het vrachtwagen racen niet altijd iedereen de finish.

TGP 20

Ook een truck, maar dan een van JW Racing Service uit Brabant dat met liefst drie auto's uitkwam in de Porsche Carrera Cup Benelux.

TGP 21

En zeg je racen met Porsches dan zeg je GP Elite. Het team uit het Noord Hollandse De Rijp was uiteraard ook van de partij in België, en had een zwembadje neergezet voor hun rijders om even af te koelen.

TGP 22

En zo'n badje leent zich natuurlijk ook prima voor het nodige overleg met het team.

TGP 23

Er werd in de Carrera Cup Benelux voor een vermogen aan schade gereden afgelopen weekend. Hier de auto van Lucas van Eijndhoven die er buiten zijn schuld hard vanaf was gegaan. Teameigenaar Jochem van de Wiel : 'het chassis is afgekeurd en we moeten een nieuwe opbouwen'.

TGP 24

Hetzelfde is waarschijnlijk van toepassing voor de Porsche van de Engelsman Aaron Mason, die met alle losse onderdelen in een soort van legpuzzel is veranderd. De meneer rechts op de foto lijkt even niet weten waar te beginnen.

TGP 25

Spiegeltje aan de wand, wie heeft de mooiste 911 GT3 Cup van het land?

TGP 26

En wanneer je dan langs deze lekkernijen loopt in de paddock krijg je trek!

TGP 27

En dus moest er ook aan de inwendige mens worden gedacht natuurlijk.

TGP 28

Deze kleine rakker koos voor een ijsje, wat ook geen gek idee was

Autosport.nl Hét autosport magazine op Internet