Autosport.nl Hét autosport magazine op Internet
RETRO

Retro: Groeten van de tweede Classic GP Assen



GP CLASSIC Assen 52

Shelby-overleg op de paddock.

GP CLASSIC Assen 7

Op zo’n uitgestrekte paddock als in Assen is een fiets verrekte handig, zo merkte SuperSixties-coördinator Robert Hamilton.

GP CLASSIC Assen 14

De teams waren er maar druk mee om ook alles wat nodig is weer naar de pitlane te vervoeren om in geval van nood niet mis te grijpen bij een eventuele pitstop.

GP CLASSIC Assen 13

Onze eigen Autosport.nl-verslaggever Jan-Bart Broertjes zoals we hem kennen, op jacht in de paddock naar mooie verhalen voor hier op Autosport.nl, voor de HARC of het SuperSixties-magazine dat later deze week weer online beschikbaar is voor alle geïnteresseerden.

GP CLASSIC Assen 36

Hij kon dat rondje paddock wel even gebruiken, nadat hij als teammanager van Gerrit Jan van Leenens Ford Cortina in alle haast van de pitstop vergat de motorkap te verankeren, waarna Van Leenen die verloor nadat hij de pitstraat verliet. Broertjes was er zichtbaar ziek van.

GP CLASSIC Assen 29

Local hero Albert Westerman had mooie gevechten met zijn Belgische collega-Trabant-coureur Bart Lemaire, waarmee hij applaus oogstte van de tribunes en natuurlijk ook een duim van Ig de Bakker bij het binnenrijden van het parc fermé.

GP CLASSIC Assen 3

Smileys, dit maal niet bij het YTCC, maar bij het Reco NK GTTC. Of is het toch een open sollicitatie?

Autosport.nl Hét autosport magazine op Internet