Autosport.nl Hét autosport magazine op Internet
VLN

Groeten van NLS/Red Bull Formula weekend 2023

2023 Griesemann Toyota
Evenals bij 24U Nürburgring reed het Griesemann Toyota Team met een Supra GT4 die op E Fuels reed.

2023 Heli TV
De helikopter die ons het gehele weekend van prachtige beelden voorzag maar voor de fotografen een mooi baken was van waar de kopgroep zich bevond.

2023 Engelman
Teleurstelling bij Andrew Engelmann die in het laatste half uur in de Max Kruse Porsche moest opgeven. Voor Tom Coronel en Jan Jaap van Roon betekende het einde wedstrijd,
2023 Falken
Allemaal in de rij voor setje Falken banden van de Porsches..... Bij de concurrentie was het niet anders overigens.,

2023 R2
En ook voor de tweede NLS Race(R12) op zondag waren de tribunes tot de nok toe gevuld. Een mooi statement voor de sport in zijn geheel.

2023 Krognes winnaar
NLS-winnaar Krognes had zaterdagochtend een klein probleem. Shampoo in de reistas vergeten. Hij reed er special voor naar Adenau. Was nog net op tijd terug voor de wedstrijd. Als je haar maar goed zit.


2023 Vettel
Ondanks alle kleine onvolkomenheidjes was het een prachtig weekend geweest. Sebastian Vettel is nog steeds populair bij de fans. Hopelijk komt er nog eens een verbeterde tweede editie. De ingrediënten zijn zeker aanwezig.

Autosport.nl Hét autosport magazine op Internet