F1: Groeten van de Formula 1 Heineken Dutch Grand Prix op CM.com Circuit Zandvoort
Er zijn mensen die nog gewoon op zondag moeten werken. De 55 jaar jonge Willeke Hoekstra uit Zandvoort is al vijf jaar machinist bij de NS en was op race zondag ingeroosterd om de reizigers ergens van hot naar her te vervoeren. “Ik heb speciaal gevraagd of ik op het traject Amsterdam-Zandvoort kon worden ingezet. Als je toch moet werken, dan kan je het beste in het sfeertje blijven hangen en ik ben dus een paar keer heen en weer gereden om zoveel mogelijk racefans naar Zandvoort te brengen."
Met volle snelheid door de Zandvoortse duinen. Willeke Hoekstra: "De sfeer onder de reizigers was geweldig en heel gezellig. Ik heb onderweg de 'Formula 1 Theme' van componist Brian Tyler door de trein laten schallen, om de feestvreugde nog extra te verhogen. Van te voren heb ik de conducteur wel even ingelicht, want normaal gesproken doen we dat natuurlijk niet."
“Bij mijn laatste rit naar Zandvoort zag ik mijn collega Gusta Sonneveld van de Ticket & Service-afdeling van de NS al zwaaiend met de geblokte vlag mij welkom heten op het Zandvoortse perron."
“Ik kwam thuis en de wedstrijd was net begonnen. Ook de sfeer in de Van Speijkstraat was weer ouderwets gezellig. Met mijn familie en buren de wedstrijd in de tuin bekeken en genoten van de duizenden bezoekers die na de race door onze straat liepen op weg naar de trein.
Ook de oranje mascotte leeuw kwam zoals andere jaren weer even langs voor een versnapering. Het was weer geweldig, ik kan niet wachten tot de volgende Grand Prix van Zandvoort. Tot volgend jaar”.