Retro: Terugblik Eifel Rallye Festival 2023

Dankzij Coen Donkers in Veghel zijn er een stuk meer Sport Quattro's dan er ooit origineel gebouwd werden. Spectaculair zijn ze zeker, zoals deze van Peter en Sjoerd van der Putten.
Thierry Neuville had twee auto's uit zijn stal beschikbaar gesteld voor broer Yannick, die met de Ford Fiesta reed, en halfbroer Tom Heindrichs, die met de DS 3 WRC in actie kwam. Zelf kwam de WK-rijder op zaterdag ook even kijken, nadat zijn voorbereidingen voor de Rally Finland waren afgesloten.
Ook dit is een rallyauto: BMW M3 E30, zelfs goed voor één WK-overwinning in de rally van Corsica in 1987. Dit is de originele auto van Marc Duez/Alain Lopes uit de Rally van Monte Carlo 1989, nu bestuurd door de Britten Connor en Alex Lavery.
Collega's Stefan Helmreich en Thomas Neubauer van het Duitse maandblad Sport Auto gebruikten het Eifel Rallye Festival voor een tracktest met de Porsche 911 in Dakar-uitvoering.
Hier een bijzondere auto: de Opel Kadett 400, onderhuids voorzien van de techniek van de Manta 400, ooit bedoeld voor de Groep S, die echter na het stopzetten van Groep B in 1986 nooit van de grond kwam.
Een rij mooie rallyauto's in het landschap in de Eifel, wachtend om van start te mogen gaan tijdens de shakedown.
Na de actie terug in Daun, waar elk groter oppervlak in het centrum in gebruik was als serviceplaats.