Rittensport: 50e en laatste Nacht van Weesp
Na het buffet werd de Nacht van Weesp ook écht de Nacht van Weesp!

En ook in de nacht ging het zoeken naar de juiste route onverminderd voort. Hier voor ons een meer dan fraaie Mercedes SL uit 1961. Prachtig!

Na een lange nacht, waarin we nog de flink mist in gingen bij een slim uitgezette list van de organisatie en wat ons drie kwartier straftijd kostte, kwamen we rond 5.30 uur aan bij de finish. Lijkt wel een VIP parking zo toch?
Toch wel ietwat vermoeid de laatste kaart inleveren bij de dames aan de finish, en dan...

... snel huiswaarts voor wat slaap! Voordeel is dan wel dat de wegen er zo uit zien, maar vooral dat je niet meer hoeft te letten op wel of niet de juiste route rijden. De Nacht van Weesp was een mooi avontuur en geweldig om gereden te hebben. Helaas was het de laatste, anders was de kans groot dat we op herhaling waren gegaan, want in zo'n eerste deelname is het toch vooral leren en ontdekken hoe het werkt.