Groeten van de Finaleraces 2022 op Raceway Venray
De eindejaarsperiode van de dikke winterjassen is ook weer aangebroken. De gezellige tijd om warmpjes bij de duurbetaalde verwarming te gaan zitten breekt helaas ook weer aan.
Sommige diehards proberen te overwinteren. Maar dit blijkt toch niet zo'n best idee naar het zich laat aanzien.
Mummificeren slaagde ook al niet. We zijn benieuwd wie allemaal dit weekend met Halloween tegen gaan komen. Uit het Michel Vaillant Cartoon "Griezelen op de Renbaan?"
Eindelijk de tijd voor de verschrikkelijke sneeuwman en die baanveger schijnt ook weer aangebroken te zijn.
Harry een vraagje. De EuroNASCAR gaat ijsracen.Voor de fans wel wat creatiefs verzinnen. Ben ik de gehele winter niet zo alleen hier.
Kijk dat is nu leuk voor Sint Nicolaas of de Kerst.....
Pijnlijk. Het was zo mooi geweest voor de woonkamer. Een beetje EuroNASCAR decoratie. Helaas moeder de vrouw ziet je aan komen zeg. De verkoper blijft met zijn voor de fan zo kostbare handel weer alleen achter.