Autosport.nl Hét autosport magazine op Internet
Benelux Racing League

Gaby Uljee opnieuw in de strijd voor het BRL Light-kampioenschap


"In 2005 heb ik een heel succesvol jaar gehad in de BRL-light met een aantal overwinningen en uiteindelijk een tweede plaats in het kampioenschap. Een jaar waarin we een enorm spannende strijd hebben gehad, die pas in de laatste race werd beslist! Ik hoop dit jaar af te maken waar ik toen net naast greep en zie enorm uit naar net zo¹n spannend seizoen. Het is een ontzettend leuke auto om te rijden, een aantrekkelijke kalender en ook de sfeer in de klasse is heel erg goed."
Dankzij Active Personeelsdiensten en Collé Sittard, rental&sales staat zij dit jaar aan de start in een fel oranje gekleurde BRL-light. De eerste race zal op 20 mei verreden worden op het circuit Zolder in België. Dat is voor Gaby een heel bekend strijdtoneel waar zij al menig triomf vierde en ook in 2005 al won in de BRL-light.

Het indrukwekkende startveld van de BRL V6 en BRL Light zal 20 mei in het Belgische Zolder van start gaan tijdens de Truck Grand Prix. Na dit drukbezochte evenement zijn er nog 6 evenementen waar zij in actie komt met steeds 2 wedstrijden per weekend.

Autosport.nl Hét autosport magazine op Internet