Retro: Groeten uit Spa van de Spa Summer Classic 2022

NASCAR vs DNRT V8? Je komt het tegen bij de YTCC.

Voor hun 90's en de snelste youngtimers was de YTCC een samenwerking aangegaan met het Britse CSCC. Aan de start ook de nieuwste aanwinst van Mathijs Bakker: een heuse Viper met Le Mans-geschiedenis. Aangezien ze de quali hadden moeten missen, startte Bakkers schoonzoon Joshua Kreuger op zaterdag vanuit de pits. Met een prachtige inhaalrace bracht hij de auto naar plek 4.

Randall Lawson had zijn kiss-missen paraat en belt uw fotograaf gewoon even op met de tekst 'maak eens ff een foto'.

De Monoposto's startten het weekend nog droog, maar dat kon niet meer gezegd worden van hun race op de zondagmiddag. Die letterlijk en figuurlijk in het water viel met een lange safetycarperiode.

Een 'non-championship'-raceweekend blijkt toch minder populair te zijn bij de NKGTTC-rijders.

Maar gelukkig hadden ze een mooie aanvulling van de MG & Triumph Competitions.

Dunlops eraf en de Avons er weer onder, de van Gammerens stonden weer aan de start met de Falcon bij zowel NKHTGT als NK GTTC.

That's all folks, de eerstvolgende historische groeten komen vanuit Le Mans!