Autosport.nl Hét autosport magazine op Internet
Formule 1

Formule 1: Terug in Europa met koele temperatuur

Voor het eerst dit seizoen rijden de Formule 1-teams weer in Europa. Geen grote containers meer die alle wagens en materialen van het ene circuit naar het andere vliegt, maar gewoon weer de grote vrachtwagens in de paddock. Voor Minardi werd het vandaag een speciale dag, want voor het eerst zouden ze zich met hun nieuwe wagen kunnen gaan meten ten opzichte van Jordan. Het werd een grote teleurstelling.

Tekst: Pieter de Boer, Foto PR

In de eerste training moesten de Minardi’s twee seconden toegeven op de Jordan van Doornbos. In de tweede training, die voor Albers in zijn geheel niet vlekkeloos verliep, werd het gat terug gebracht tot één seconde. Albers kende technische problemen en kon slechts één ronde rijden, hij had hierdoor geen tijd in de tweede training.

In de eerste training was het opvallend genoeg Renault die binnen bleef. Zowel Alonso al Fisichella reden slechts twee ronden en geen waargenomen tijd. In de tweede training zetten ze dat even recht en worden ze vijfde en negende. Daarmee was Alonso sneller dan Schumacher, die wel beide trainingen reed, maar niet verder kwam dan plaats zes. In de eerste training was Schumacher nog vierde.

Autosport.nl Hét autosport magazine op Internet