Groeten vanaf een glibberig Nascar weekend op Circuit Zolder

Zo'n pit-walk is altijd een goed moment om op de foto te gaan voor je fans, of...

...op de foto te gaan mét je fans, zoals hier bij Sebastiaan Bleekemolen, die in zijn Nascar wedstrijd op zondag door een startcrash helaas niet verder kwam dan het einde van het rechte stuk. Hiermee sloot Sebastiaan Bleekemolen hun eerste jaar in de Europese Nascar teleurstellend af, maar wat vooral gezien moet worden als een leerjaar in deze klasse. Het zat niet altijd mee, eerder tegen voor hetTeam Bleekemolen, dat hoopt volgend jaar wederom aan de start te staan in deze klasse.
Ook een uitgelezen kans voor de fans bij zo'n pit-walk is een praatje met je favoriete rijder. Of was het nou zijn favoriete race overall?
Of je laat gewoon nog even zien wie de kampioen is in 2019 toch?

Bij de auto van Loris Hezemans wordt er streng op toegezien dat alles volgens plan verloopt zo lijkt het. En wie kan dat nou beter dan vader Toine Hezemans, samen met zijn broer Mike? En niet zonder succes, want Loris ging er vandoor met de titel bij de Nascar Whelen Euro Series.

Een opvallende drukte bij Pit-box nr. 23

En dat alles voor meneer Villeneuve die zich klaarmaakt voor zijn race.