DRDO: Cor Euser eerste winnaar 2019, Cees Lubbers en Arie Ruitenbeek winnen natte race 2
Race 1
Na de opwarmronde grote stress bij de pitbox van racenestor Euser. "Ik merkte dat ik niet vol gas kon rijden en liet mijn team de gasklep bijstellen. Gelukkig kon ik daarna snel naar voren komen en de race zelfs nog winnen", vertelt Euser.

Jean-Pierre Verhoeven had een perfecte start en pakte vanaf P3 de leiding in de race. De zwarte BMW Compact behield tot aan de rijderwissel de koppositie, maar zijn teamgenoot Patrick de Vreede moest later in de race toch zijn meerdere erkennen in Cor Euser. Ook de splinternieuwe Dayvtec BMW 240i van Tom van der Zwet passeerde De Vreede en daarmee was het podium in de klasse SP+ compleet.
In de klasse M3 was de zege voor Dennis van der Linden, Theobert van Boven won de SP-klasse en Michael Blonk kwam bij de Standaard-klasse als eerste over de finish.

Bijzondere foto van Mick Schutte tijdens de avondrace
Race 2
Voor de start van de tweede race was de bandenkeuze bepalend. Zou de bui overdrijven en moesten de Hankook slicks gemonteerd worden, of zou regenrubber de beste keuze zijn?

Verschillende strategieën werden gevolgd, maar uiteindelijk bleken de regenbanden toch de beste optie te zijn, want op zeker moment was het Zandvoortse asfalt door en door nat en was het vrijwel onmogelijk om op slicks te rijden.
Arie Ruitenbeek en Cees Lubbers zagen negen ronden voor het einde van de race de BMW van Euser de pits inrijden. Zij namen de leiding in de race over en sloten deze ook winnend af.

Tevredenheid bij Ruitenbeek (Links) en Lubbers
De auto van Euser maakte teveel lawaai en dus moest hij opgeven.

De VW Golf 6 TDI van Pim Kievit en Nick von Dincklage werd de verrassende nummer twee overall en winnaar in de klasse SP. Dennis van der Linden won opnieuw in M3 ook Han Kolenaar boekte een zege in de Standaard-klasse.