Autosport.nl Hét autosport magazine op Internet
Clio Cup

Clio Cup: Marc Koster versterkt Team Bleekemolen

Tijdens de Pinksterraces maakt Marc Koster zijn debuut in de Dunlop SportMaxx Clio Cup. Koster komt uit voor Team Bleekemolen.

Tekst: Roy van der Laan


“Ik heb veel met Dillon Koster gesproken, hij heeft mij bij de familie Bleekemolen gepromoot”, vertelt Marc over zijn eerste contacten met Team Bleekemolen. Hij is blij dat hij weer achter het racestuur plaats kan nemen. “Toen Team Haagsche Olifant aan het einde van het vorige seizoen stopte, was ik mijn sponsor kwijt. Ik vreesde dat ik dit seizoen niet zou kunnen rijden. Gelukkig krijg ik nu deze kans.”

Top vijf

Wat verwacht hij qua prestaties? “De Clio Cup is een stap hoger dan de Toyota Yaris Cup en de SEAT Cupra Cup waarin ik eerder uitkwam, de rondetijden zijn een klap sneller. Omdat een Renault Clio ook een voorwielaangedreven auto is, verwacht ik dat ik me wel snel kan aanpassen. In de cup rijden veel snelle en ervaren jongens, ik mag blij zijn als ik die bij kan houden. Het zou leuk zijn als ik af en toe in de top vijf kan eindigen en, met wat geluk, een podium zou kunnen meepakken. Ik denk dat ik het dan goed gedaan heb.”

Eerste rondjes

Marc Koster wordt gesteund door Target Automotive, dat onder meer UltraVision Xenon conversiesets distribueert en de Nederlandse distributeur is voor de mobiele automotive navigatiesystemen van het merk Garmin. Marc: “Daarnaast ben ik blij met de steun van Maxim, Pioneer en State of Art, sponsors van Team Bleekemolen die ook mij ondersteunen.”
Zondag a.s. rijdt Marc zijn eerste rondjes met zijn Clio.
Autosport.nl Hét autosport magazine op Internet