Groeten vanaf de ADAC GT Masters op Circuit Zandvoort

De firma WIGE is in de Duitse autosport al decennialang een begrip en het logo kom je op circuits overal tegen: op camera's, kabelhaspels, OB-vans, een HD-trailer. De onderneming uit Keulen verzorgt ondermeer de televisieproductie en de tijdwaarneming. Vrijdag werd echter tijdens een bestuursvergadering besloten dat de naam WIGE (waarin ondermeer oprichter Peter Geishecker nog voortleeft) zal plaatsmaken voor Sporttotal AG, tevens de naam van het internetportaal waarop de onderneming zich in de toekomst wil concentreren. Via dit portaal wordt amateurvoetbalclubs de kans geboden om via vast geïnstalleerde webcams wedstrijden via het internet te streamen. Welke gevolgen deze ontwikkeling heeft voor de autosportactiviteiten van WIGE is nog ongewis.

Certina is officieel tijdwaarnemingspartner van de ADAC GT Masters. Voor het winnende team is er een fors bemeten klok als prijs, leuk voor aan de wand in de werkplaats.

De dames hadden er zin in...

...de filmploeg ook

Als het maar wielen heeft. Michael Bleekemolen rolt door de paddock

Een fraaie rij Corvettes

Een fraaie rij klokjes

Renger had zijn vrouw en hun kleine meegenomen naar Zandvoort

Thomas Tap was jarenlang werkzaam voor Valvoline, ondermeer sponsor van het op Zandvoort succesvolle Callaway Corvette-team in de ADAC GT Masters. Tegenwoordig is de Amersfoorter, die nu in München woont, actief voor de WRC Promotor in het WK Rally. Voorafgaand aan de Rally Finland van deze week liet hij zich een kort bezoek aan Zandvoort niet ontgaan.