De groeten uit Veghel bij de presentatie van Racing Team Nederland
Ondertussen bekeken de fotografen of ze tevreden waren met de geschoten beelden.
Een echte eyecatcher waren de gouden wielen, de speciale wens van Frits van Eerd.
Zo bijzonder, dat zelfs bij het verslag gisteren door een Autosport.nl-bezoeker werd gevraagd waarom de gouden wielen niet op de foto zijn gezet. Omdat we die voor 'De Groeten uit' bewaard hebben dus!

Onder de genodigden ook Arie Luyendijk, zijn vrouw Mieke waarmee hij op 20 maart 36 jaar getrouwd is, in geanimeerd gesprek met Hans Hugenholtz.
Natuurlijk wilden de cameraploegen ook Arie Luyendijk interviewen, hier Joe van Burik voor de Telegraaf.
Het was gezellig tijdens de presentatie, hier van links naar rechts onze eigen René de Boer, Anjès Verheij van Racefan F1 en allround fotograaf Raymond de Haan. 
Mieke Luyendijk, Marie Louise, de vrouw van Mark Koense en Mariska, vriendin van Jan Lammers, vermaakten zich ook uitstekend tijdens de presentatie. 
Na een geslaagde presentatie ging de gasten weer huiswaarts, de fraaie LMP2 met gouden wielen zal snel de bar verruilen voor echt asfalt voor een volgende test. Autosport.nl wenst Racing Team Nederland ontzettend veel succes!!