Autosport.nl Hét autosport magazine op Internet
Benelux Racing League

BRL: Donny Crevels wint BRL-loterij



De stortbui en de nog steeds heftig vechtende leiders geeft Donald Molenaar, die van plaats zeventien een indrukwekkende opmars maakte, Sandor van Es en Jeroen Reijntjens de mogelijkheid aan te sluiten bij de leiders. Een kopgroep van vijf is het gevolg.

Na enkele ronde blijven van het groepje van vijf nog drie man over; Sandor van Es en Jeroen Reijntjens moeten hun onderlinge gevecht bekopen met het verlies van de aansluiting. Uiteindelijk is het bij dit tweetal Jeroen Reijntjens die aan het langste eind trekt en als vierde eindigt.

Aan kop wordt tot het laatste moment hevig geknokt om de overwinning, een foutje betekent onherroepelijk twee plaatsen verlies, maar Donny Crevels weerstaat de druk en eindigt als eerste, voor Marc Goossens en Donald Molenaar. Een prachtige race voor het uitzinnige publiek wordt nog besloten met de nodige donuts.

 lights1

Bij de BRL Light is het Marijn van Kalmthout die er met de overwinning vandoor koerst. Bij de start vliegt Peter Furth naar de leiding, maar hij wordt al snel gepasseerd door Van Kalmthout, die Dick Freebird reeds is gepasseerd. Van Kalmthout bouwt rustig aan een voorsprong, maar wanneer de regen valt loopt hij met zevenmijlslaarzen uit. Freebird heeft veel moeite in de regen en moet in de laatste ronde Peter Furth nog aan zich voorbij laten gaan.

Uitslag BRL, race 2
Circuit Park Zandvoort, zondag 1 oktober 2006
1. Donny Crevels, 12 ronden
2. Marc Goossens, op 0.273
3. Donald Molenaar, op 0.665
4. Jeroen Reijntjens, op 6.380
5. Sandor van Es, op 7.935
6. Danny van Dongen, op 9.362
7. Junior Strous, op 9.494
8. Jan Lammers, op 9.953
9. Peter Gerhards, op 11.965
10. Jeroen v.d. Heuvel, op 27.191

 lights2

BRL Light
1. Marijn van Kalmthout
2. Peter Furth
3. Dick Freebird
4. Henry Zumbrink
5. Theo Stor
6. Frank Gielens
7. Niels Hartvelt
8. René Zwikker
9. Eric v.d. Munckhof
10. Carlijn Bergsma
Autosport.nl Hét autosport magazine op Internet